1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

Novinky 2016

Tábor záchranných psů - Psovodi SDH Hejnice

Tak máme za sebou tábor záchranných psů v Hejnicích, již potřetí. Tábor pořádají každoročně Psovodi SDH Hejnice. Opět jsme se moc těšili, opět to až moc rychle uteklo a opět byl tábor naprosto super. Víc než týden jsme bydleli s kluky pod stanem, cvičili vyhledávání v sutinách i na plochách a to i noční vyhledávání  podle souřadnic GPS. Kromě toho jsme trénovali na cvičáku poslušnost a dovednost na překážkách a znovu jsme slaňovali a traverzem přepravovali psy přes vodu. Kluci byli celou dobu hrozně moc šikovní a dělali mi ohromnou radost.

Velké překvapení nás čekalo na konci tábora, kdy jsme dostali z rukou velitele přihlášku do Psovodů SDH Hejnice, což byl náš velký cíl, takže ohromná radost a těšíme se další tábory, soustředění, cvičení...protože nás to moc baví a je to pro nás prostě to pravé. Těšíme se, že jednou budeme moci uplatnit naši práci a snažení v praxi.

Za fotky díky Marušce J. a Jirkovi Š.

t1t2t3t4t5t6t7t8t9t10t11t12S1S2S3

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat