1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • RHODESIAN RIDGEBACK
  • Artush Avatar Edii
  • Daudi Dahabu Manwë

HOME

Copa tu hledáš - závod záchranných psů

O víkendu 17. - 18. června jsme si vyrazili na závod záchranných psů  - Copa tu hledáš. Závod pořádala Záchranná skupina SDH Horní Bříza a bylo to naprosto super. Čekal nás nabitý víkend, plný vyhledávání osob na plochách, práce s mapou nebo GPS, ale taktéž i poskytnutí první pomoci člověku i psovi. Závod byl opravdu skvěle připravený a v Bříze (nedaleko Plzně) se nám moc líbilo. Na závod jsem nastoupila s Daudim a Artík nás na cestě doprovázel.

Umístili jsme se na krásném sedmém místě, kdy nás od šestého místa dělila jen časovka:-) Vzhledem k obrovské konkurenci, kterou jsme v ostatních závodnících měli mám ze sedmého místa obrovskou radost.

Foto: Karolína Morávková

hb1hb2hb3hb4

Pár fotek z výletů

v1v2v3v4v5v6v7

Výlet Osečná - Hamr na Jezeře

Jeden z krásných jarních dnů jsme se vydali pěšky z Osečné na zříceninu Děvín, potom na Hamr na Jezeře a cestou jsme si pěkně procvičili práci s GPS:-)

os1os2os4os5os6

Vstupní zkouška SH ČMS

Dnes se nám podařilo složit s Daudim další záchranářskou zkoušku a to vstupní zkoušku Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Zkouška zahrnovala poslušnost, dovednost (překážky) a speciál. Speciálem zde bylo plošné vyhledání osoby v určitém časovém limitu. Zkoušky se konaly v Hejnicích.

Po rozkliknutí se fotka automaticky zvětší.


vstup1vstup2vstup3vstup4vstup5vstup6vstup7vstup8vstup9vstup10

Výcvikový víkend záchranných psů v Zátiší u Frýdlantu

Na konci dubna se opět konalo cvičení Záchranné brigády kynologů Libereckého kraje na lovecké chatě v krásném prostředí nedaleko Frýdlantu. Trénovaly se plochy a připraveno bylo i speciální cvičení s využitím GPS.

zti1zti2zti3zti4zti5zti6zti7zti8

Na výletě u řeky Svitavky nedaleko Velenic

velenice1velenice2velenice3velenic4velenice5velenice6velenice7

Záchranářské cvičení - jeskyně Velenice

V neděli jsme si byli zacvičit v jeskyních nedaleko Velenic. Bylo super vyzkoušet si tentokrát vyhledávání osob v úplné tmě.

vl1vl2vl3vl4vl5vl6vl7vl8vl9

Ještě pár zimních fotek

Přidávám pár fotek z výletů na naše oblíbená místa pod Ještědem a z okolí Skalního hradu v Oldřichově.

n1n2n3n4n5n6n7n8n9n10n11n12

Sociální sítě

Rhodéský ridgeback je pohledný a silný pracovní pes původem z jižní Afriky.Je to pes inteligentní, trpělivý a se silným smyslem pro humor, což z něj dělá báječného společníka.

Přihlášení